Do rozpoczęcia sezonu regularnego pozostały jeszcze 2 miesiące, nikt jednak nie czeka z przewidywaniami dotyczącymi wydarzeń na parkietach NBA. Amerykańscy bukmacherzy już zacierają ręce i tworzą nowe zakłady – tym razem poznaliśmy stawki dotyczące MVP sezonu regularnego.

 

Do swojego 16. sezonu na parkietach NBA, LeBron James przystąpi jako główny faworyt do zdobycia nagrody MVP. Po przenosinach do Los Angeles, gdzie nie będzie miał obok siebie gwiazdy nawet na miarę Kevina Love, możemy spodziewać się, że jego dominacja i wpływ na grę drużyny będą jeszcze większe niż w Cleveland.

Bukmacherzy (w tym przypadku – Bovada) wysoko ocenili także Kawhi Leonarda, który również zmienił tego lata miejsce pracy. Po niemal rocznej przerwie czeka go poważny test w barwach Raptors, których oczekiwania względem nowego sezonu bez wątpienia będą ogromne. James i Leonard to jedyni gracze z pierwszej dziesiątki, którzy sezon 2018/2019 rozpoczną w nowym klubie.

Po odejściu DeMarcusa Cousinsa i Rajona Rondo z Nowego Orleanu, akcje Anthonego Davisa poszły w górę. To on jest drugim najpoważniejszym kandydatem do nagrody – pytanie, czy Pelicans bez wyżej wymienionej dwójki zdołają utrzymać poziom z minionego sezonu. W końcu o przyznaniu MVP decydują nie tylko indywidualne występy, ale także bilans całej drużyny.

Kto według Was ma największe szanse na tytuł MVP w nowym sezonie?

fot. NBA
Czytaj także: Kobe wie jak inwestować!