Kilkanaście dni temu na oficjalnym profilu NBA 2k mogliśmy obserwować reakcje graczy na ich rating w nowej odsłonie najsłynniejszej gry koszykarskiej. Dziś studio opublikowało rating dwóch najciekawszych prospektów w lidze. Jak wypadają na tle reszty ligi?

 

To nie tajemnica – zarówno w przypadku Markelle Fultza, jak i Lonzo Balla, oczekiwania są ogromne. Wystarczy wspomnieć, że kibice Lakers po Drafcie dokończyli dzieła i wykupili wszystkie karnety na nowy sezon. Ball jest więc nadzieją Lakers na lepsze jutro, podczas gdy Fultz ma być dopełnieniem niezwykle mocnego na papierze młodego składu 76ers.

Jest też kwestia najważniejsza dla graczy. Z jakim ratingiem w NBA 2k18 obaj panowie przychodzą do ligi?

Przecenieni, czy po prostu są już tak dobrzy?  Fultz nie miał okazji zaprezentować pełni swoich umiejętności podczas Summer League, ponieważ nabawił się urazu. Klub postanowił nie ryzykować, mając świeżo w pamięci przygody z Simmonsem i Embiidem i oszczędzać Markelle na nowy sezon. Tymczasem Ball zachwycał w Lidze Letniej w Las Vegas, a hype wokół niego tylko się zwiększył. Pytanie, czy na parkietach NBA udowodni swoją wartość już w pierwszym sezonie?

Wczoraj Studio 2k opublikowało także rating dwóch innych graczy, którzy swoje już w tej lidze udowodnili:

Czytaj także: Historyczny off-season – Bez zmian trenerskich!
fot. Sports Illustrated