Chwilę wcześniej wygrał dla Milwaukee Bucks mecz, mimo to restauracja nie znalazła dla Giannisa Anteotkounmpo wolnego stolika. W Wisconsin mały skandal po ostatniej wygranej miejscowej drużyny przeciwko Boston Celtics.

 

Dobitka Giannisa Antetokounmpo zdecydowała o zwycięstwie Milwaukee Bucks w czwartym meczu serii z Boston Celtics. Dzięki temu Bucks doprowadzili do remisu w serii 2-2 i na kolejne spotkanie wracają do Bostonu. Po meczu Grek postanowił wybrać się na kolację do restauracji w pobliżu areny. Niestety obsługa nie znalazła dla niego miejsca. Giannis cierpliwie poczekał, po czym wyszedł. Po wszystkim restauracja wystosowała oświadczenie z przeprosinami.

– Jest nam bardzo przykro, że nie mogliśmy znaleźć miejsca dla Giannisa Antetokounmpo tak szybko, jakbyśmy tego chcieli. Zwycięstwo Milwaukee Bucks dzięki dobrej grze zespołu i dobitce Giannisa spowodowało, że w restauracji powstała kolejka do miejsc. Byliśmy zaszczyceni, że przyszedł do nas, by celebrować zwycięstwo i żałujemy, że nie udało się od razu znaleźć wolnego miejsca. Z przyjemnością powitamy go po kolejnym zwycięstwie. Stolik będzie czekał.

Dziewczyna Giannisa wrzuciła na swojego twittera zdjęcie Antetokounmpo, który wyjaśnia, że nie chowa urazy.

Zobacz także: Wielka trzecia kwarta Rockets
fot. Alex Brandon
@mkajzerek
Michał Kajzerek