Mieszkańcy Toronto zrobią wszystko, by Kawhi Leonard reprezentował barwy Raptors przez następnych kilka lat. Społeczność skupiona wokół klubu prześciga się w pomysłach na to, jak przekonać Leonarda, by ten pozostał w klubie.

 

O darmowych posiłkach słyszeliście zapewne tuż po meczu numer 4. Kolejne restauracje dołączają do programu lojalnościowego o nazwie Ka’wine & dine, w ramach którego Leonard w wybranych miejscach do końca życia ma jeść za darmo.

To nie wszystko – w akcję włączyły się także studia nagraniowe, kierowcy Ubera, firma prawnicza, czy warsztat dbający o wygląd samochodów. Wszystkich przebił jednak Simon Mass, przedsiębiorca z Toronto, który obiecał Leonardowi…jedno z mieszkań należące do firmy deweloperskiej The Condo Store Realty Inc.

Oto kilka opcji, które miałby do wyboru:

\

Nieźle, jednak warta 13 milionów dolarów posiadłość Leonarda w Los Angeles także prezentuje się godnie:

Mass wierzy jednak, że jego mieszkania przekonają Leonarda:

Chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, by nasz MVP został w Toronto, gdzie jest uwielbiany i szanowany za bycie najlepszym z najlepszych dla kochającej koszykówkę społeczności. Oferujemy mu wszystko co mamy w The Condo Store, żeby pokazać mu jak bardzo doceniamy jego wysiłek i jak chcielibyśmy być świadkami jego pozostania w Toronto na dłużej.

 

Czego się nie robi dla sportowych idoli.

fot. Raptors, Instagram | Condo Store Realty Inc., Media Handout
Czytaj także: John Wall był jedną nogą w Miami!