Zazwyczaj takie informacje oznaczają, że zawodnik może planować gruntowne zmiany w swojej karierze. W przypadku Anthony’ego Davisa zmiana jest szczególnie interesująca, bo dołączy do rodziny LeBrona Jamesa.

 

Zgodnie z informacjami ESPN, Anthony Davis pożegnał się z Thadem Foucherem, z którym współpracował od początku swojej kariery. W umowie skrzydłowego z New Orleans Pelicans są jeszcze dwa w pełni zagwarantowane sezony. Jednak niektóre ekipy już teraz ostrzą sobie zęby na przechwycenie wychowanka Kentucky latem 2020 roku. Zmiana agenta może być sygnałem wskazującym na gotowość Davisa do zmiany otoczenia. Tym bardziej, że o przyszłość gracza zadba Rich Paul, czyli agent wypromowany przez LeBrona Jamesa.

SPRAWDŹ AKTUALNE KODY RABATOWE NA DUŻERABATY.PL

Przenosiny Davisa do Klutch Sports nie zostały jeszcze potwierdzone, ale źródła zdają się być przekonane, co do wyboru zawodnika. Powiązane gracza z przyjacielem LBJ-a może rozpocząć pogłoski odnośnie przenosin Anthony’ego do Los Angeles Lakers. Jednak Magic Johnson i Rob Pelinka nie będą czekali do 2020, potrzebują drugiej gwiazd już w przyszłym roku. Natomiast Pelicans nie chcą nawet rozmawiać o jakichkolwiek próbach wytransferowania swojej największej gwiazdy. Sytuacja jest trudna, ale wiele się może jeszcze wydarzyć.

Zobacz także: Komu dziękował Allen?
fot. Russ Isabella
Michał Kajzerek
@mkajzerek