To ciekawa historia, bo NBA zaplanowała draft NBA na 7 lutego, czyli tego samego dnia, co trade-deadline, więc zapowiada się bardzo interesujący wieczór z koszykówką NBA.

 

Po raz pierwszy kibice będą mogli zobaczyć draft do Meczu Gwiazd. Formułę zastosowano już rok temu, ale wówczas liga nie była gotowa na podjęcie decyzji o transmisji LIVE z wybierania składów do All-Star Game. Wówczas wybierali LeBron James i Stephen Curry. Obaj po wszystkim na twitterze przyznali, że to była dobra zabawa. W tym sezonie liga postanowiła nie odbierać kibicom tej frajdy bez względu na to, jak zareagują kibice.

SPRAWDŹ AKTUALNE KODY RABATOWE NA DUŻERABATY.PL

Liga w oficjalnym komunikacie poinformowała, że draft do Meczu Gwiazd odbędzie się 7 lutego w TNT o północy naszego czasu. Kto będzie wybierał? Gracze, którzy w głosowaniu kibiców, zawodników oraz przedstawicieli mediów otrzymają najwięcej głosów, czyli na ten moment LeBron James oraz Giannis Antetokounmpo. To może być naprawdę interesujące doświadczenie zarówno dla zawodników, jak i widzów. Czekamy z niecierpliwością.

Pamiętajcie, że pod tym linkiem (link) mamy dla Was kod na dodatkowe -20% na Nike.com!

Zobacz także: Pop nie wróci?
fot. IAN HARRISON – Associated Press
Michał Kajzerek
@mkajzerek