Wkrótce będziemy mieli już dwóch Gasolów we wschodniej konferencji. Pau Gasol dogadał się z San Antonio Spurs w sprawie rozwiązania kontraktu i sygnały dochodzące z ligowych korytarzy wskazują na Milwaukee Bucks.

 

San Antonio Spurs postanowili Paua Gasola wypuścić. Hiszpan odpuścił 2,5 miliona dolarów ze swojej umowy i wkrótce trafi na rynek wolnych agentów. O rozstaniu Hiszpana z zespołem mówiło się już od kilku tygodni. Spurs próbowali nim handlować przy okazji trade-deadline, ale nie było zainteresowania, które mogli przełożyć na transfer. W końcu dogadali się w sprawie rozwiązania kontraktu.

SPRAWDŹ AKTUALNE KODY RABATOWE NA DUŻERABATY.PL

Według informacji Adriana Wojnarowskiego, Pau Gasol wkrótce podpisze kontrakt z Milwaukee Bucks. Wcześniej z miejscem w rotacji Bucks wiązano Marcina Gortata, ale ten miał zrezygnować z propozycji w Wisconsin. 38-letni Hiszpan nie produkuje już na wysokim poziomie, ale jego doświadczenie może być bardzo przydatne w walce z czołówką konferencji. To oznacza, że Pau dołączy do Marca Gasola, który przy okazji zimowego okienka zasilił Toronto Raptors.

Zobacz także: Giannis ma lepszą obstawę
fot. Boris Streubel
Michał Kajzerek
@mkajzerek