Kryzys wewnątrz drużyny Wizards to nie wymysł mediów. John Wall i Marcin Gortat wymieniali się ostatnio ,,uprzejmościami” za pośrednictwem prasy i mediów społecznościowych. Wreszcie postanowili jednak usiąść do męskiej rozmowy i oczyścić nieco swoją relację, która pogarsza się, odkąd Wall doznał kontuzji.

 

Wiele osób interpretowało tweety Gortata jako ,,ciosy” wymierzone w Johna Walla. Kiedy ten odpoczywał, Wizards notowali najlepsze w tym sezonie występy pod względem asyst, co nie umknęło uwadze Polaka:

Na reakcję Walla nie musieliśmy długo czekać:

What is going on in Washington… 😳

A post shared by DIME on UPROXX (@dimemagazine) on

Wall miał rzekomo napisać Gortatowi sms-a, w którym poprosił go o kierowanie wszelkich uwag bezpośrednio do niego, a nie na Twittera. Polski center miał wytłumaczyć, że jego posty w żaden sposób nie były atakami w stronę Johna.

Jak widać spotkanie między tą dwójką było niezbędne. Jak podaje ESPN, nie trwało ono zbyt długo i potrzeba jeszcze trochę wysiłku, by naprawić całą relację. Wall wróci na parkiet w połowie marca, tymczasem Wizards podobno już rozważają możliwość karania zawodników za wpisy w social media wymierzone w ich kolegów z drużyny.

Gortat i spółka wygrali 6 z 8 ostatnich spotkań.

Grzegorz Kordylas
fot. Alex Brandon/Associated Press
Czytaj także: Cavs z kolejnym zwycięstwem! 37 punktów LeBrona