IT już na dobre może myśleć o zadomowieniu się w Cleveland. Koniec sagi transferowej, w której do końca nic nie było wiadome – dziś znamy już nowy numer Thomasa, a już wkrótce, w kolejnej części filmu ,,Book of Isaiah” przekonamy się, co o całym transferze myśli sam zainteresowany.

 

Nowy rozgrywający Cavs na swój nowy numer wybrał trójkę. Właśnie z taką cyfrą na plecach Thomas rozpocznie swoją przygodę z Cleveland. Kiedy zadebiutuje w barwach nowego zespołu? Nie wiadomo. Póki co przechodzi rehabilitację po kontuzji biodra, która wykluczyła go z ostatnich meczów Play Offs, a następnie była punktem spornym w wymianie za Kyrie Irvinga.

Thomas przygotowuje się także do wydania nowej części filmu ,,Book of Isaiah” opowiadającej o jego losach. Pierwszą część możecie zobaczyć tutaj. Drugą, rozgrywający Cavs zapowiada od jakiegoś czasu.

Dziś na profilu Thomasa na instagramie pojawił się film, który możemy traktować jako zwiastun owego projektu. Dla wszystkich fanów IT i ludzi ciekawych jego opinii o ostatnich wydarzeniach będzie to pozycja obowiązkowa. Odkąd Isaiah trafił do Cleveland, na próżno szukać w prasie jego wypowiedzi na temat wymiany. Od czasu do czasu pojawiały się plotki, jakoby IT był zdruzgotany decyzją C’s, a sam zainteresowany skomentował za pośrednictwem instagrama post Carona Butlera, mówiący o ,,lojalności” zawodników.

A oto video, o którym mowa. Krótkie, a jednak już czuć w nim niezwykłą dawkę emocji:

Mówią, że mężczyznę ocenia się po jego reakcji na każdą daną mu sytuację. Chcesz żeby oceniał cię ktoś inny, czy ty sam? Nie ważne co robisz, rób to z sercem i pozostań silny.

O motywację Thomasa nie musimy się martwić. Czy u boku LeBrona wejdzie na kolejny poziom?

Tego mu życzymy.

Grzegorz Kordylas
fot. twitter.com/cavsnation / instagram.com/isaiahthomas
Czytaj także: Polacy grają z Grecją o wszystko!