W trakcie wtorkowego treningu LeBron James urządził sobie rzutówkę po raz pierwszy od doznania urazu. To nie jest jednoznaczne z tym, że gwiazda Los Angeles Lakers wróci do gry.

 

Lakers są 1-2 w meczach bez LeBrona Jamesa. Przegrali dwa pierwsze starcia bez swojego lidera i odkuli się w ostatnim meczu pokonując Sacramento Kings. LeBron James rehabilituje pachwinę, której urazu doznał w świątecznym graniu z Golden State Warriors. Zawodnik jest na liście kontuzjowanych jako “day-to-day”, ale to niewiele nam mówi. Sztab medyczny Jeziorowców woli w jego temacie działać bardzo ostrożnie i nie podejmować niepotrzebnego ryzyka.

SPRAWDŹ AKTUALNE KODY RABATOWE NA DUŻERABATY.PL

W trakcie wtorkowego treningu LeBron James po raz pierwszy urządził sobie trening rzutowy. Lakers otworzą 2019 rok domowym meczem z Oklahomą City Thunder, czyli drużyną rywalizującą w ścisłej czołówce konferencji. Luke’owi Waltonowi bez wątpienia przydałoby się wsparcie Jamesa w tak kluczowej rywalizacji. Tym bardziej, że będzie to pierwszy mecz Paula George’a przeciwko Lakers od letniego okienka 2018, gdy PG13 odrzucił propozycję kontraktu od Magica Johnsona. Czyżby LBJ zaskoczył wszystkich i zagrał? Nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć.

Zobacz także: Durant o hejterach
fot. Matthew Stockman/Getty Images
Michał Kajzerek
@mkajzerek