Zach Lowe w swoim ostatnim podcaście rozmawiał z Brianem Windhorstem. Panowie poruszyli temat niejasnych relacji w szatni Minnesoty Timberwolves. Rzekomo Karl-Anthony Towns nie dogaduje się najlepiej z trenerem.

 

Informację o problemach na linii Towns – Thibodeau pojawiały się już w trakcie sezonu. Tom Thibodeau jest znany z tego, że stawia na graczy doświadczonych, nieco spychając na drugi plan młodzież. Karl-Anthony Towns i Andrew Wiggins w poprzednich rozgrywkach musieli dzielić się obowiązkami z Jimmym Butlerem, który bardzo szybko wyrósł na lidera. Siłą rzeczy odbiło się to na Townsie. W trakcie kolejnych miesięcy narastało napięcie między skrzydłowym i zawodnikiem.

Zobacz produkty, które wybraliśmy dla Ciebie!

Mówili o tym Lowe i Windhorst w ostatnim podcaście. Czy to może oznaczać, że Wolves latem sprawdza rynkową wartość Townsa? Niewykluczone, ale na razie nie ma potrzeby ogłaszać żadnego dramatu. W Minnesocie będą zapewne tłumić wszelkie głosy sugerujące kryzys. Oliwy do ognia dolał jednak Devin Booker, który wrzucił na swojego twittera zdjęcie Townsa w jego koszulce z Phoenix Suns.

Czekamy zatem na rozwój wydarzeń.

Zobacz także: Cavs odwrócą losy serii?
fot. Brad Rempel
Michał Kajzerek
@mkajzerek