Przez obecność w telewizji i nieustające plotki o przyszłości – Kevin Garnett stał się popularniejszy niż w trakcie ostatnich sezonów kariery. Emerytura wyraźnie służy byłemu mistrzowi NBA, ten jednak nie potrafił wytrzymać długo poza parkietem.

 

Media z Los Angeles podzieliły się informacją, że Kevin Garnett dołączy do sztabu Doca Riversa i będzie pracował z wysokimi jako konsultant drużyny. Już wcześniej widzieliśmy wideo, na którym KG udzielał wskazówek m.in. Blake’owi Griffinowi, który wpatrzony w przyszłego Hall-of-Famera chłonął wszystko jak gąbka. Teraz, gdy skrzydłowy Clippers wróci do pełni sił – będzie miał tego znacznie więcej. Zgodnie z oczekiwaniami, Garnett od razu wziął się do pracy…

Zobacz produkty, które wybraliśmy dla Ciebie!

Jakiś czas temu były zawodnik Minnesoty Timberwolves, Boston Celtics i Brooklyn Nets związał się z TNT prowadząc swój blok i pomagając ekipie z Inside the NBA. Niewykluczone, że pozostanie w tej roli łącząc z nią obowiązki konsultanta Los Angeles Clippers. Podczas przeszło 20 lat grania na parkietach najlepszej ligi świata, The Big Ticket notował średnio 17,8 punktu, 10 zbiórek, 3,7 asysty, 1,4 bloku, 1,3 przechwytu trafiając 50 FG%.

Zobacz także: Huskies zagryźli C’s w końcówce

 

fot. Mark J. Rebilas
Michał Kajzerek
@mkajzerek