Rekrutacja to chyba ulubione słowo kojarzone z LeBronem Jamesem w ostatnim czasie. Król prowadzi bowiem nabór nie tylko do Los Angeles Lakers, ale także do drugiej części Kosmicznego Meczu. Chodzą plotki, że w drugim przypadku sprawy idą do przodu.

 

Na udział w Space Jam 2 miał bowiem zgodzić się Klay Thompson. Tak wynika z doniesień Jasona McIntyre z FOX Sports, który w trakcie The Jason McIntyre Show powiedział:

Słyszałem w tym tygodniu jakieś wieści, jakoby Klay był już zaklepany do Space Jam 2. Nie widziałem żadnych newsów w prasie w tej sprawie. Sprawdziłem w google – nikt nic nie wie. Jestem niemal pewien, że oświadczenie w tej sprawie wypłynie zaraz po Finałach. Klay będzie w tym filmie.

Oczywiście takie doniesienia od razu wzmagają plotki na temat ewentualnego przejścia Klaya do Los Angeles Lakers. Po zakończeniu sezonu Thompson zostanie wolnym agentem i będzie mógł podpisać gdziekolwiek. Rzecz jasna to Warriors mogą zagwarantować mu najlepsze warunki – nawet 191 milionów dolarów za 5 lat gry. Póki co wygląda na to, że na początek Klay ogłosi dołączenie do drużyny z Kosmicznego Meczu.

Kogo jeszcze chcielibyście w niej zobaczyć?

Czytaj także: Kolejna dynastia na liście Leonarda?