Według bukmacherów – New York Knicks mogą mieć ogromne szanse na zdobycie mistrzostwa w przyszłym roku. To nie żart i oczywiście siłą rzeczy wiąże się to z wybitnie dobrym letnim okienkiem transferowym dla drużyny.

 

Wiele wskazuje na to, że od sezonu 2019/2020 liderem drużyny z Big Apple będzie Kevin Durant. W kuluarach mówi się, że KD połączy siły z Kyrie Irvingiem, który także trafi na rynek wolnych agentów. New York Knicks ostatni raz awansowali do finału NBA w 1999 roku. Ostatni raz zdobyli mistrzostwo w 1973 roku. Mimo, że po drodze pojawiali się Amare Stoudemire i Carmelo Anthony – nic nie działało. Bukmacherzy z Las Vegas są jednak dobrej myśli.

SPRAWDŹ AKTUALNE KODY RABATOWE NA DUŻERABATY.PL

Dają im szanse 16-1 na zdobycie mistrzostwa NBA. Zatem wszystko zakłada bardzo udane letnie okienko dla Knicks. To spore wyzwanie dla zarządu. Ściągnięcie dwóch graczy o takiej wartości?! To bez wątpienia pobudziłoby tych wszystkich kibiców Knicks, którzy od dekad czekają na wielkie sukcesy swojej drużyny. Pamiętajmy, że na rynku wolnych agentów będą także Kawhi Leonard i Jimmy Butler.

Zobacz także: Murray jak Larry Bird
fot. New York Post/Getty Images
Michał Kajzerek
@mkajzerek