90 minut na stworzenie pary unikatowych butów? Niemożliwe? A jednak możliwe! Poznajcie NME!

 

Za kilka dni w Nowym Jorku zostanie otwarte miejsce, gdzie w około półtorej godziny będzie można stworzyć parę unikatowych butów. W wielkim skrócie można to porównać do Nike ID na sterydach.

Otwarcie Nike Makers’ Experience, bo taką nazwę nosi ten projekt, ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu. Jak podał dział prasowy Nike dostęp do skorzystania możliwości tego projektu, będą miały osoby związane z firmą Nike oraz wybrani członkowie programu Nike+.

Zobacz produkty, które wybraliśmy dla Ciebie!

Dzięki Nike Makers’ Experience wybrani szczęśliwcy będą mogli stworzyć własną wersję Nike Presto X (w wersji tradycyjnej i wersji slip-on). Na razie brak informacji czy dzięki NME będzie można personalizować inne modele butów.

NME

Jak podał dział innowacji firmy Nike goście zaproszeni do uczestniczenia w tym niezwykłym projekcie, będą mogli w pewnym stopniu uczestniczyć w budowaniu swojego Presto X.

„Chcemy żeby zaproszeni przez nas goście uczestniczyli w procesie tworzenia swojego projektu”, powiedział Mark Smith wiceprezydent ds. innowacji Nike, „Skróciliśmy czas tworzenia jednej wyjątkowej pary butów do ok. 90 minut. Dzięki temu możemy uczestniczyć w tworzeniu czegoś unikatowego, czegoś co możemy mieć na nogach tego samego dnia.”

Zobacz także: Porzingis może być “największym” EuroBasketu
fot. Nike
Michał Górny