Okruszki to zbiór małych historii, które wydarzyły się w ciągu kilku ostatnich dni w NBA i nie tylko!

 

 

Dennis Rodman aresztowany! Jeden z najlepszych „zbierających” graczy w historii ligi NBA został w sobotę aresztowany przez policję w Newport Beach (Kalifornii) za jazdę pod wpływem alkoholu. Rodman „oblał” testy trzeźwości i został zawieziony na pobliski komisariat.

Jest to pierwsza tego typu wpadka „Robaka” od blisko 20 lat. Po raz ostatni Rodman został aresztowany pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu w grudniu 1999 roku. Również przez stróżów prawa z Kalifornii. Wtedy skończyło się na małej grzywnie i trzymiesięcznym programem odwykowym.

***

Luke Walton dostaje wsparcie! Nie tak dawno LaVar Ball nie zostawił suchej nitki na postaci głównego szkoleniowca Los Angeles Lakers. Wypowiedzi jego syna dotyczące tej sytuacji również były mocno dyskusyjne.

Zobacz produkty, które wybraliśmy dla Ciebie!

Wczoraj władze Lakers pokazały, że Walton ma pełne poparcie i klub nie ma powodów, by szukać nowego szkoleniowca. Jeannie Buss i Rob Pelinka (jakby to nie zabrzmiało) wykorzystali brak Balla Seniora w USA, by wygasić plotki dotyczące „utraconej szatni” przez szkoleniowca Lakers.

Nawet Magic Johnson po ostatniej wygranej z Mavericks wyraził swoje poparcie

Ciekawe co na to LaVar Ball…

***

WNBA w Las Vegas! Poznajcie Las Vegas Aces, nową ekipę Women National Basketball Association!

Aces zastąpią Stars na mapie damskiej koszykówki w USA. Do sprzedaży drużyny z San Antonio doszło w październiku tego roku. Czy pojawienie się Aces w Las Vegas będzie zachętą do stworzenia ekipy NBA w stolicy hazardu?

***

Okruszkowy DeAndre Jordan money counter zatrzymuje się do odwołania (609 zbiórek)! DeAndre Jordan z powodu kontuzji lewej kostki zmuszony został opuścić swoje pierwsze spotkanie w karierze. Jordan nie wystąpił w sobotnim spotkaniu z Kings i prawdopodobnie nie wyjdzie na parkiet w starciu z Rockets.

DJ rozegrał bez przerwy 714 spotkań na przestrzeni dziesięciu sezonów.

Bracia Ball bez punktu w drugim występie na Litwie
Michał Górny