Od dłuższego czasu wiadome było, że IT wróci do gry w styczniu 2018. Jednak tak szybka decyzja o przystąpieniu do gry na pełnym kontakcie to na pewno prezent noworoczny dla kibiców Cavs. Thomas zadebiutuje jutro przeciwko Blazers.

Prawdopodobnie czas gry rozgrywającego Cavaliers będzie ograniczony. Wiemy też, że niestety Thomas nie zagra pojutrze przeciwko swojej byłej drużynie – Boston Celtics. Mimo to, w trakcie tego sezonu naznaczonego urazami, cieszymy się z każdego powrotu do pełnej sprawności. Przypomnijmy sobie jak w poprzednim sezonie zachwycał nas IT.

 

Isaiah Thomas przystąpi do swojego siódmego sezonu w NBA jako gracz Cleveland Cavaliers. Rozgrywający trafił do stanu Ohio razem z Jae Crowderem w zamian za Kyrie Irvinga. W poprzednim sezonie, rozgrywający zdobywał średnio 28.9 punktu, 5.9 asysty i 2.7 zbiórki. Ostatni raz widzieliśmy Thomasa w finałach konferencji 2017, gdzie w pierwszym meczu uszkodził biodro. Kontuzja ta jest powodem tak późnego debiutu zawodnika w obecnych rozgrywkach.

Zobacz produkty, które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie!

Debiut Thomasa już jutro na parkiecie Quick & Loans Arena w Cleveland. Mecz przeciwko przyjezdnym Blazers rozpocznie się o 1 w nocy naszego czasu. Cavs będą mieli tym samym okazję przerwać serię trzech kolejnych porażek.

Zobacz także: zdjęcia Harden Vol.2!
Rafał Draganowski
Fot.  Cleveland.com