Już jest!

Najnowsza Przerwa na Żądanie EXTRA! Wspólnie z Michałem Górnym, Przemkiem Kujawińskim i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawialiśmy głównie o wymianach. Najpierw o tych, które już się wydarzyło, potem o potencjalnych transferach.

Drugim głównym punktem naszego programu – pod koniec w sekcji „Najbardziej czekam na…” była zapowiedź alternatywnego Weekendu Gwiazd w formie gali sztuk walki. Niektórzy z nas poszli w typową nawalankę inni postawili na rywalizację na parkiecie.

W międzyczasie sprawdziliśmy czy gracze z Kentucky byliby w stanie zdobyć mistrzostwo NBA gdyby grali w jednym zespole, a także przyznaliśmy Plusy i Minusy.

Odwiedził nas także Sebastian Hetman i w swojej „Akademickiej piątce” opowiedział o najważniejszych wydarzeniach minionego tygodnia w NCAA.

Ważne: Program nagrywaliśmy na nowym programie i nowym mikrofonie. Proszę dajcie znać w komentarzach jak teraz z jakością.

Ważne 2: Podcast w przyszłym tygodniu prawdopodobnie w piątek o ile będą jakieś ciekawe wymiany. Jeśli ich nie będzie to zobaczymy jak to rozegramy

Rozpiska podcastu 15.02.2017:

4:10 – Wymiany
53:54 – Najlepsza piątka Kentucky w NBA
59:30 – Akademicka piątka Sebastiana Hetmana
1:14:53 – Plusy i minusy
1:44:54 – Najbardziej czekam na… Weekend Gwiazd

Przerwa Na Żądanie Extra również na

Prowadzący: Bartek Tomczak