Już jest PnŻ EXTRA!

Jan Urban zaprosił na podcast w którym wspólnie z Przemkiem Kujawińskim, Michałem Górnym i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawialiśmy m.in. o swoich… najlepszych meczach. Zanim jednak skupiliśmy się na sobie to mówiliśmy o innych. Sprawdziliśmy szanse San Antonio Spurs na mistrzostwo NBA, wybraliśmy trzech najlepszych trenerów sezonu, poszukaliśmy nowego miejsca pracy dla Sama Hinkie’ego, a także wróciliśmy do Draftu 2009. Stephen Curry czy James Harden? Kto powinien pójść z jedynką? Dotarliśmy do 10 miejsca Draftu (tak, byliśmy jak David Kahn i wybraliśmy Timberwolves dwóch rozgrywających).

Do tego jak zawsze „Plusy i minusy”, a w cyklu „Najbardziej czekam na…” kluczowe pytanie – czy Russell Westbrook pobije rekord triple-doubles Oscara Robertsona.

Na koniec podcastu natomiast „Akademicka piątka” Sebastiana Hetmana, a w niej turniej NCAA. Podsumowaliśmy Sweet 16 i Elite 8, a także zapowiedzieliśmy Final Four.

W kulisach Przerwy na Żądanie EXTRA dowiecie się natomiast co śniło się Przemkowi.

Pytanie na koszulkę: Wymyśl alternatywną nagrodę za fazę zasadniczą tak jak robiliśmy to w poprzednich sezonach. Macie jeden strzał: nazwa nagrody, zwycięzca, wytłumaczenie.

Za tydzień w programie prawdopodobnie tylko podsumowanie turnieju NCAA. NBA być może też się pojawi, ale w mniejszym wymiarze.


Rozpiska podcastu 30.03.2017:

5:35 – Czy San Antonio Spurs mogą zostać mistrzami NBA?
13:55 – Najlepsi trenerzy sezonu
20:00 – Sam Hinkie w Sacramento Kings?
29:00 – Draft 2009 raz jeszcze
48:55 – Nasze najlepsze i najgorsze mecze
1:08:15 – Plusy i Minusy
1:25:05 – Najbardziej czekam na… rekord triple-double Russella Westbrooka
1:32:50 – Akademicka Piątka Sebastiana Hetmana i turniej NCAA

Przerwa Na Żądanie Extra również na

Prowadzący: Bartek Tomczak