Początek sezonu w Cleveland to prawdziwa katastrofa. 1 zwycięstwo w 9 meczach, Tyronn Lue zwolniony, nowy trener walczy o poważny kontrakt, a JR Smith poprosił o trade. Wygląda na to, że to nie koniec problemów.

 

Jedną z nadziei na lepszą przyszłość jest Collin Sexton. Wybrany z ósemką w Drafcie 2018 19-latek ma za sobą bardzo udany preseason i miał być lekiem dla niemogącego narzekać na nadmiar talentu zespołu z Cleveland. Początek sezonu regularnego nie idzie jednak do końca po jego myśli – Sexton dostaje średnio 24 minuty na mecz, a w ostatnim czasie zaczęli narzekać na niego…starsi koledzy z drużyny.

SPRAWDŹ AKTUALNE KODY RABATOWE NA DUŻERABATY.PL

Według Joe Vardena z The Athletic, Sexton nie jest ulubieńcem reszty zawodników

To staje się co raz bardziej jasne: jeśli słyszycie, że któryś z weteranów Cavs narzeka na młodych graczy, to, że nie znają swojej roli w zespole, nie wiedzą jak wygrywać i jak zachowywać się na parkiecie – chodzi o Sextona. Wśród wszystkich członków organizacji to Sextona obwinia się o to, że nie wie, jak grać.

Po 6 przegranych meczach z rzędu na start sezonu, Cavaliers zwolnili Tyronna Lue, którego zastąpił Larry Drew. Pod wodzą nowego trenera Cavs pokonali Atlanta Hawks, jednak od tamtej pory przegrali dwa mecze całkowitą różnicą 51 punktów.

W 9 dotychczasowych występach Collin Sexton notował średnio 11 punktów, 2 zbiórki i 2 asysty na mecz.

fot. Tony Dejak/Associated Press
Czytaj także: LeBron wspiera Waltona!