Zawodnicy San Antonio Spurs według ESPN zwołali spotkanie wewnątrz drużyny, na którym podobno ,,błagali” Kawhi Leonarda, by ten wrócił na parkiet, choć, jak wynika z najnowszych wieści, Danny Green i Brandon Paul w szystkiemu zaprzeczają. K-Wow póki co wystąpił w zaledwie 9 meczach tego sezonu, a jego sytuacja od kilku tygodni jest, lekko mówiąc, skomplikowana.

 

Pod koniec lutego Kawhi został dopuszczony do gry przez lekarzy, decyzja o powrocie na parkiet zależała jednak głównie od niego. Od tamtej pory Leonard nie rozegrał ani jednego spotkania, co według nowych doniesień ESPN, nie pasuje reszcie drużyny.

Spotkanie zwołał Tony Parker, cała drużyna namawiała Kawhiego na powrót do drużyny.

Przez moment był to news dnia, zanim…dwóch graczy San Antonio go nie zdmentowało. Trudno jednak wymagać, by zawodnicy zdradzali co się dzieje w szatni.

A jeszcze do niedawna wydawało się, że wszystko idzie jak po staremu. Jak na tak podziurawioną kontuzjami drużynę, podopieczni Gregga Popovicha świetnie radzili sobie przez większość sezonu. Po nowym roku złapali jednak małą zadyszkę i na chwilę nawet wypadli z pierwszej ósemki Zachodu. Gdyby nie awansowali do play-offs, były to pierwszy taki sezon od 1997 roku.

Koniec pewnej epoki. Spurs na 10 miejscu! 😱——> www.mvpmagazyn.pl

Opublikowany przez MVP Magazyn na 12 marca 2018

Dziś Spurs są już na 6. pozycji, nie czują się jednak zbyt silni w kontekście zbliżającej się pierwszej rundy play-offs. A rywale na Zachodzie, tradycyjnie już, bardzo wymagający. Relacje między Leonardem, a resztą drużyny podobno nie są  jednak zbyt dobre. Jak jest naprawdę, znając dociekliwość amerykańskich reporterów, dowiemy się niedługo.

fot. Twitter
Czytaj także: Wielki mecz Howarda!