Cleveland Cavaliers przegrali pierwszy mecz po przerwie na All-Star Weekend, a świeżo wypoczęty Marcin Gortat zaaplikował im pierwsze punkty w meczu. Przy okazji zafundował nam dość niecodzienny highlight, pakując piłkę nad samym Królem.

Po dwóch wyjątkowo udanych meczach w wykonaniu LeBrona Jamesa i jego nowych kolegów, przyszedł gorszy moment. MVP Meczu Gwiazd wykonywał dziś robotę za wszystkich i zaliczył kolejny świetny występ przeciwko Wizards (32pkt, 13/18 z gry), ale nawet on sam nie spodziewał się, jak Marcin Gortat przywita go w pierwszych sekundach pojedynku.

Nie był to może najbardziej widowiskowy poster, jakiego widzieliśmy w tym sezonie, ale nie możemy odmówić Gortatowi, że ten ma od dziś swój Kodak Moment z Jamesem w roli głównej. Najwyraźniej krótkie wakacje podczas All-Star Weekend dobrze zrobiły Polakowi:

🏝

Opublikowany przez Marcin Gortat na 19 lutego 2018

Wizards wygrali 110:103, a Gortat rzucił 6 punktów w 18 minut. Podopieczni Scotta Brooksa nadal grają bez Johna Walla – jego miejsce w pierwszej piątce zajął Tomas Satoransky, a Wizards…wygrali 8 z 10 ostatnich spotkań bez swojego All-Stara. Dziś Czech trafił 6 z 7 rzutów z gry i do 17 punktów dołożył 8 asyst.