Kobe Bryant i Shaquille O’Neal – przyznaj, że historie o tej dwójce nigdy ci się nie znudzą. Nic dziwnego, że przy każdej kolejnej okazji jeden lub drugi pytany jest o kolejną zakulisową historię.

Podczas spotkania z Patrickiem Bet-Davidem z Valuetainment, Bryant bez ogródek opowiadał o lenistwie Shaqa, o tym, że gdyby miał jego etykę pracy, mogliby wygrać 12 pierścieni, a także o…bójce na pięści.

Rick Fox i reszta kumpli z drużyny pomyśleli, że jestem całkiem walnięty w dniu, w którym wdaliśmy się z Shaqiem w bójkę na pięści. Po tym zdarzeniu wszyscy stwierdzili: Ok, Kobe, jesteś obłąkany.

Nie cofam się przed nikim. Wymagam szacunku. Shaq sam przyznał, że tego dnia wszystko się zmieniło. Miał w zwyczaju gadać różne pierdoły, cokolwiek mu ślina na język przyniesie i nikt mu nie odpowiadał. Kiedy zobaczył, że się postawiłem, pomyślał sobie, że jestem szalony. To był początek naszej relacji.

Pełne, godzinne video, na którym Kobe opowiada o młodości, karierze, biznesie i wielu nieopowiedzianych wcześniej historiach, obejrzycie poniżej:

Grzegorz Kordylas
Czytaj także: Cousins ma problemy