To nie była udana końcówka w wykonaniu Kyle’a Lowry’ego. Rozgrywający Raptors, który rozgrywa dotychczas znakomitą serię, w ostatnich minutach Game 5 spudłował parę ważnych rzutów i popełnił kosztowną dla Raptors stratę.

 

Wszystko to zostałoby mu jednak zapomniane, gdyby tylko trafił ostatni rzut w meczu. Rzut, który miał należeć do Leonarda, jednak wobec kapitalnej defensywy Warriors piłka trafiła w jego ręce. Lowry miał trudną pozycję, jednak w tej serii trafiał już dużo trudniejsze rzuty. Tym razem skutecznie przeszkodził mu Draymond Green. Piłka nawet nie zbliżyła się do kosza, a szanse Raptors na mistrzostwo na chwilę się oddaliły.

Lowry mógł zostać bohaterem, zamiast tego możemy podziwiać iście mistrzowską sekwencję w defensywie w wykonaniu Warriors. I to po akcji, w której na DeMarcusie Cousinsie odgwizdany został faul w ataku, a Dubs stracili szansę na dobicie rywala.

Tak, to było szalone 48 minut.

Najpierw Curry 👌 potem Thompson 👌Wracamy na pożegnanie z Oracle‼——> https://mvpmagazyn.pl/linijka-dwie-trojki-ktore-przesadzily/

Opublikowany przez MVP Magazyn Poniedziałek, 10 czerwca 2019

fot.Gregory Shamus
Czytaj także: Kevin Durant zerwał Achillesa?