Wielu ekspertów jest zdania, że to Giannis Antetokounmpo będzie tym, który poprosi o transfer, jeśli Milwaukee Bucks nie dostarczą mu drużyny gotowej do walki o mistrzostwo. Wtedy w całą zabawę mieliby się włączyć obecni mistrzowie.

 

Giannis Antetokounmpo rozgrywa najlepszy sezon w karierze. Jest kandydatem do MVP i prowadzi Milwaukee Bucks do pierwszego miejsca we wschodniej konferencji. Zainteresowanie Giannisem Antetokounmpo, gdy ten będzie się zbliżał do końca swojego kontraktu będzie zapewne ogromne. Chyba że Grek wcześniej podpisze przedłużenie. Jeśli tego nie zrobi, latem 2021 roku trafi na rynek wolnych agentów, zatem jeszcze czas, by zacząć snuć jakiekolwiek spekulacje na temat przyszłości wysokiego. Niemniej na ligowych korytarzach pojawiła się interesująca plotka łącząc Antetokounmpo z…

SPRAWDŹ AKTUALNE KODY RABATOWE NA DUŻERABATY.PL

…Golden State Warriors. Wiele bowiem wskazuje na to, że zespół po bieżącym sezonie opuści Kevin Durant. W Oakland są rzekomo na ten fakt przygotowani. Nadal nie wiadomo, co z kontraktem dla Klaya Thompsona. W przekroju kolejnych dwóch lat w rotacji Steve’a Kerra może dojść zatem do gruntownych zmian. Dlatego jednym z planów jest walka o grubą rybę na rynku wolnych agentów. W 2021 będzie nią Antetokounmpo. Grek miałby wtedy 26 lat i wkraczał w najlepszy okres swojej kariery. Takie wzmocnienie rotacji zapewnia ci walkę w czołówce konferencji na kolejne lata. Bucks jako jedyni mogą dać mu 5 lat i maksymalny kontrakt, ale wizja bicia głową w mur może spowodować, że Antek naprawdę pomyśli o zmianie otoczenia.

Zobacz także: Czy Lakers awansują?
fot. Stacy Revere
Michał Kajzerek
@mkajzerek