To już dziś! Rozpoczynamy Weekend Gwiazd – święto każdego fana NBA. Mamy dla Was rozkład jazdy na cały weekend!

 

Piątek

Po treningach młodych zawodników i wywiadach z zawodnikami, które do Nowego Orleanu już przybyły, o 1:00 czeka nas Celebrity Game, w którym zobaczymy m.in. Jasona Williamsa, Marka Cubana, a także słynącego z parodiowania graczy NBA Brandona Armstronga! Więcej o celebrytach w NBA tutaj. Mecz gwiazd show-businessu to jednak tylko przystawka do dania głównego dzisiejszej nocy. O 3:00 naszego czasu będziemy mogli oglądać najzdolniejszych młodych zawodników z USA i reszty świata podczas  BBVA Compass Rising Stars Challenge. W zeszłym roku Team USA wygrał 157:154, a MVP meczu został Zach LaVine.

Sobota

Sobota to dzień konkursów. Na niektóre czekamy bardziej, na niektóre mniej, ale podczas każdego z nich będziemy mogli oglądać najlepszych z najlepszych. Zanim rozpoczniemy, o 20:30 NBA przygotowała dla nas Mecz Gwiazd D-League, który swoją widowiskowością nie ustępuje odpowiednikowi z graczami NBA. Około 2:00 naszego czasu rozpocznie się Skills Challenge, a w nim m.in. Anthony Davis, Isaiah Thomas, DeMarcus Cousins, czy John Wall!

Następnie, tradycyjnie już, zobaczymy pojedynek najlepszych strzelców w Three-Point Contest. O miano króla trójek powalczą m.in. Klay Thompson, Kyle Lowry, Kyrie Irving i Nick Young. Po konkursie trójek czeka nas to, co lubimy najbardziej – Slam Dunk Contest. W tym roku swoją kreatywność i umiejętności przetestują Aaron Gordon, DeAndre Jordan, Glenn Robinson III Derrick Jones Jr. 

Niedziela

Niestety, weekend ma to do siebie, że szybko się kończy. Tak samo Weekend Gwiazd, który zwieńczy 66. edycja All-Star Game. Jak co roku podczas wyboru graczy nie obyło się bez kontrowersji. Tak czy inaczej, w nocy z niedzieli na poniedziałek, o 3:00 naszego czasu, zobaczymy w akcji najlepszych graczy ligi, wybranych sprawiedliwie przez kibiców, dziennikarzy i inne osoby z rodziny NBA.

Będzie się działo – Giannis zaprasza!

Czytaj także: Brzydki, zły i DeMarcus Cousins!
fot. NBA
Grzegorz Kordylas