Lider Oklahomy City Thunder przeszedł “zapobiegawczą” operację w Los Angeles. Pojawiły się problemy, na które sztab medyczny musiał zareagować. Czy będzie gotowy na początek sezonu regularnego? O tym się dopiero przekonamy.

 

W trakcie minionego tygodnia w kolanie Russella Westbrooka pojawił się stan zapalny. Natychmiast podjęto decyzję o przeprowadzeniu artroskopii kolana. Za cztery tygodnie zawodnik przejdzie kolejne testy, które pozwolą ocenić, czy wszystko jest w porządku i Russ może wrócić do pracy na pełnych obrotach. Tymczasem za dwa tygodnie rozpoczyna się obóz przygotowawczy Thunder. Russ miał już w swojej historii problemy z kolanami, więc zespół postanowił dmuchać na zimne.

SPRAWDŹ AKTUALNE KODY RABATOWE NA DUŻERABATY.PL

Lepiej problemem zająć się teraz, niż tracić gracza już w trakcie sezonu. Przed Thunder rywalizacja o pierwszą czwórkę zachodniej konferencji. Do drużyny wrócił Paul George, więc razem z Russellem mają pomóc OKC sprawić niespodziankę w rywalizacji z czołówką. W poprzednim sezonie West rozegrał dla OKC 80 meczów i notował średnio 25,4 punktu, 10,1 zbiórki i 10,3 asysty. Wkracza w pierwszy rok swojego 5-letniego kontraktu, za który zarobi 205 milionów dolarów!

Zobacz także: Wyjątkowe trykoty Thunder
Michał Kajzerek
@mkajzerek