Hala Miami Heat gościła naprawdę wyjątkowe towarzystwo. W tym Kyrie Irving grający na naprawdę intensywnym poziomie, który podpowiada, że z rozgrywającym Boston Celtics jest już naprawdę w porządku.

 

Kilka tygodni temu Danny Ainge zapowiadał, że zarówno Kyrie Irving, jak i Gordon Hayward powinni być w stu procentach gotowi do pracy na początku okresu przygotowawczego. Generalny menadżer Boston Celtics nie chciał jednak uprzedzać faktów i poczeka na to, co powie sztab medyczny. Mimo wszystko kibice są dobrej myśli. Kyrie także czuje się już bardzo dobrze i nie ma śladu po problemach z kolanem, które dręczył go pod koniec minionego sezonu.

SPRAWDŹ AKTUALNE KODY RABATOWE NA DUŻERABATY.PL

Trener Irv Roland zaprosił go, wraz z kilkoma innymi gwiazdami NBA, na sesję treningową do AmericanAirlines Arena, gdzie na co dzień występują Miami Heat. Do Irvinga dołączyli m.in. Kevin Durant, James Harden, Kelly Olynyk i Tyler Johnson. Roland wrzucił na swojego Instagrama wideo z gierki. Irving porusza się na nim naprawdę dobrze i bez jakichkolwiek ograniczeń.

Zobacz także: Curry chce więcej
fot. GiveMeSport
Michał Kajzerek
@mkajzerek