W nocy z 7 na 8 lutego odbył się draft do All-Star Game! Giannis Antetokounmpo i LeBron James wyselekcjonowali graczy z puli starterów, rezerwowych oraz dwóch dodatkowych honorowych nazwisk. Który z kapitanów selekcję wygrał?

 

Już po raz drugi z rzędu Mecz Gwiazd odbędzie się w innym formacie niż do tej pory. Zamiast podziału na konferencję mamy podział na drużyny dwóch kapitanów, którzy zebrali najwięcej głosów na wschodzie i na zachodzie. W tym roku byli to LeBron James i Giannis Antetokounmpo. Obaj gracze wybrali ośrodki charytatywne, dla których będą walczyć o zwycięstwo.

Po wybraniu graczy pierwszej piątki i graczy rezerwowych, James i Antetokounmpo wybierali również Dwyane’a Wade’a i Dirka Nowitzkiego – dwie legendy, które kończą w tym sezonie kariery. Szczęśliwie dla LBJ-a ten wybierał pierwszy i postawił na swojego dobrego przyjaciela z Miami. Co ciekawe – Antetokounmpo i James zgodzili się na transfer, w którym LBJ wysłał do Giannisa Russella Westbrooka, a Giannis oddał LBJ-owi Bena Simmonsa. Jak myślicie – który z nich wygrał draft?

SPRAWDŹ AKTUALNE KODY RABATOWE NA DUŻERABATY.PL

Zobacz także: Knicks i Clippers wietrzą skład
fot. Ken Blaze-USA TODAY Sports
Michał Kajzerek
@mkajzerek